Permanentní make-up

  Permanentní make-up (PM) je implantace přírodního barviva do horní vrstvy pokožky. Tato metoda je dočasná, jelikož přirozeným rohovatěním kůže se barvivo postupně vytrácí. Tento proces je však velmi individuální, v rozmezí 1-3 let. Trvanlivost ovlivňuje mnoho faktorů - mastnota pleti, věk, užívané léky, aj. Doporučujeme místa aplikace chránit před UV zářením, neaplikovat peelingy, omlazující krémy apod.

  Při zákroku používáme speciální anestetika ke snížení nepříjemných pocitů a hypoalergenní pigmenty nejvyšší kvality, pečlivě testované, bezpečné a zdravotně nezávadné. Jsou aplikovány pomocí špičkového profesionálního přístroje. Tyto vlastnosti odráží cenu konečného zákroku. Při podezřele nízkých cenách za aplikaci hrozí riziko použití necertifikovaných pigmentů s obsahem těžkých kovů. Kromě zdravotního rizika může docházet k velkým změnám aplikovaného odstínu, k flekatění či rozpíjení. Také tetovací barvy nejsou určené pro PM!!

  Kvalitně provedený PM je vždy dočasný, ztrácí se postupně, bez jizev a skvrn, je přirozený a podtrhne Vaši krásu!

- dobrý pocit při sportu, plavání....bez rozmazání

- ulehčení líčení při nošení brýlí

- kontury se nerozpíjí do vrásek

- odstranění asymetrie u rtů či obočí

- úspora času při líčení

- vhodné po chemoterapii či při alergii na běžná líčidla

  Každému zákroku předchází konzultace o zdravotním stavu, výběru nejvhodnější barvy a tvaru.

Kontraindikace : epilepsie, těhotenství, alergie na anestetika, léky na srážlivost krve a psychofarmaka, silná cukrovka, neléčený vysoký kr. tlak, zánět spojivek, zelený zákal, HIV,  onemocnění štítné žlázy.

  Provádíme :  - obočí - úprava tvaru, barvy, zahuštění

                                 - kompletní vykreslení chybějícího obočí

                                 - různé metody (pudrová, vláskování,..)

                                  - oční linky - zvýraznění či úprava tvaru očí

                                  rty - přirozená kontura, úprava tvaru, stínování

  Před ani po aplikaci se neopalujte, barvení řas či obočí týden před zákrokem. Aplikace výplní a botoxu možná po 14-ti dnech od zákroku. Při sklonu k oparům (při PM rtů) ošetřete ústa acyklovirovou mastí před i po aplikaci. Ihned po zákroku je barva tmavší než vybraný odstín a postupně světlá při procesu hojení. Korekce je možná nejdříve za 28 dní. Dodržujte, prosím, poučení o péči po aplikaci, které obdržíte před zákrokem. Fotodokumentace a kompletní ceny jsou k dispozici v salonu.